HB-Pihamyynti on avoinna 18.9.2026 saakka

HB-Betonin pihamyynti avautuu Jyväskylässä Laastitie 1 osoitteessa jälleen kesäkauden ajaksi 4.5.2026 alkaen. Pihamyynti on auki 18.9.2026 saakka. Tarjolla on runsaasti erilaisia pihakiviä, pihalaattoja, muurikiviä, harkkoja sekä muita pihanrakentamisen suosikkeja – suoraan tehtaan pihalta heti mukaan otettavaksi. Käynti pihamyyntiin Laastitien kautta.
Kaikki HB:n pihamyynnissä myytävät tuotteet ovat kakkoslaatuisia, joten nyt on erinomainen tilaisuus tehdä edullisia löytöjä esimerkiksi piharemonttiin tai kesäprojekteihin.
Lisäksi palvelemme verkossa osoitteessa kauppa.hb.fi. Verkkokaupan ja pihamyynnin valikoimat voivat poiketa toisistaan. Pihamyynnistä tuotteita on mahdollista ostaa kappaleittain.
HB-Betonin pihamyynnin aukioloajat:
ma-pe klo 9-17
Tervetuloa tekemään löytöjä ja hakemaan ideoita kesään!
Ystävällisin terveisin,
HB-Betoniteollisuus Oy
Tutustu tuotteisiimme!
Valmistamme korkealaatuiset harkko- ja pihakivituotteet vastuullisesti ja laadusta tinkimättä suomalaisella osaamisella.

Ota yhteyttä, me autamme!
Haluatko lisätietoa tuotteistamme?
Mietitkö sopivaa tapaa hyödyntää tuotteitamme?
Jätä meille yhteydenottopyyntö ja aluemyyjämme on sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.





.avif)